Tule ehituslaagrisse!

Taaskord toimub suvel Tipus rahvusvaheline ehituslaager. Ootame laagrisse ka kaht vabatahtlikku Eestist.
5. -18. augustini 2018 toimub Tipu Looduskoolis rahvusvaheline ehituslaager, kuhu ootame kaht vabatahtlikku Eestist. Kokku osaleb laagris 10-12 noort erinevatest Euroopaa riikidest. Sel aastal on plaanis remondi- ja hooldustööd Tipu koolimaja ümbruses ja Pauna kultuuriloolisel matkarajal, kitseaediku rajamine, Oksa puisniidu hooldus ning muidugi tutvumine Soomaa rahvuspargiga.

Eeldame tahet teha füüsilist tööd, soovi suhelda rahvusvahelise seltskonnaga ja inglise keele oskust. Olmetingimused on väga lihtsad. Õuealal asuvad kompostkäimlad ja  pesemine on väliduši all või jões.

Pakume vaheldusrikast tegevust, maalilist loodust (ujumise võimalus), kanuumatka ja ekskursiooni Soomaa rahvuspargis, rahvusvahelist seltskonda ja mõnusa vaba aja veetmist.

Avalduse esitamine läbi Vabatahtlike Värava

Info: Dagmar, 53536961, dagmar@tipulooduskool.ee
Liikudes Soomaal avastame loodust matkasari kutsub talvematkale!
Loodusõhtu "Mesilane - ökosüsteemi osa"