Otsime Tipu looduskooli meeskonda keskkonnahariduse spetsialisti

Võtame Tipu looduskooli meeskonda osalise koormusega tööle ühes isikus õppeprogrammide ja huviringide juhendajat, laagrikasvatajat ja retkejuhti.

Tipu Looduskool otsib oma meeskonda keskkonnahariduse spetsialisti, kelle töö ülesandeks on läbi viia ja edasi arendada meie õppeprogramme, koostada laagriprogrammi, olla laagrikasvataja ning vajadusel retkejuht ja juhendada loodus- ja teadusringi tegevust.

Kui sulle meeldib laste- ja noortega toimetada, sa soovid oma tööga panustada meie külaliste keskkonnateadlikkuse suurendamisele ja sa tahad pakkuda lastele harivat ja elamusrikast aega looduses, siis tule meile tööle!

Pakume esialgu osalise tööajaga töökoht 0,5 koormusega ja tähtajalise lepinguga 31. oktoobrini 2024. Otsime aga motiveeritud töötajat, kes näeb looduskoolis potentsiaali oma töötasu edaspidi ise välja teenimiseks.

Mida ootame Sinult?

• Sul on keskkonnaalane või pedagoogiline kõrgharidus või vastav töökogemus
  • Sul on kogemused keskkonnahariduse valdkonnas ja sulle meeldib toimetada lastega
  • Sa väärtustad keskkonnahoid ja soovid panustada meie külaliste keskkonnateadlikkuse suurendamisele
  • Oled algatusvõimeline, hea suhtleja ja ajajuhtimisoskusega ning töös põhjalik
  • Sa valdad vabalt eesti keelt nii kõnes kui kirjas ja suudad lahkelt suhelda ka inglise keeles
  • Kasuks tuleb projektikirjutamise ja juhendamise kogemus.

Tööülesanded:

Töö on väga mitmekesine ja tööülesanded sõltuvad hooajast. Kevadel viid looduskoolis ja mõnikord ka koolides läbi õppeprogramme, juhendad ringitegevust. Suvel toimetad eelkõige laagrijuhendajana, aga korraldad ka perepäevi ja muid sündmusi. Sügisel viid õppeprogramme läbi ja juhendad ringitegevust.

Mida pakume enda poolt?

• Oma erialast pädevust ja kogemusi
  • Aktiivne, liikumisrohke töö tihtipeale õues ja looduses
  • Uusi põnevaid väljakutseid ja vaheldusrikkaid tööülesandeid
  • Võimalust panustada laste keskkonnateadlikkuse suurendamisele
  • Inspireeriva valdkonna, organisatsiooni ja inimeste tundmaõppimist
  • Toredat ja avatud meelega meeskonda
  • Võimalus osaleda ka rahvusvahelistes projektides

Töö algab niipea kui oleme välja valinud sobiva kandidaadi. Kandideerimiseks palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 29. märtsiks e-maili aadressile: info@tipulooduskool.ee. Täiendav info telefonil 53536961.

Talveprogrammid Tipu Looduskoolis
Kevadtalgud