LOODUSLAAGER LASTELE

Ootame 10-12-aastaseid  tüdrukuid ja poisse 14.-16. juunil 2017 suvelaagrisse!

Laagri eesmärk on tuua lapsed loodusele lähemale ja pakkuda neile avastamist, uusi teadmisi, tegutsemist ja liikumist värskes õhus ning ehtsa looduse keskel.

Looduslaagris õpime erinevatel viisidel lõkketuld süütama, teeme üheskoos pitsaahjus pitsat, matkame, mängime, uurime tiigi elustikku, püüame kala, ehitame onni, uurime loomade tegutsemisjälgi, teeme puutööd ja voolime savist. Laagrisse tuleb ka  põnev üllatuskülaline.

Laager toimub Soomaa rahvuspargis Tipu külas, Tipu looduskooli õuealal. Vihma korral saame tegevusi läbi viia looduskooli õueklassis ja Tipu külamajas.

KUS ME ÖÖBIME/ELAME?

Ööbitakse üheskoos suures grupitelgis. Kohapeal on kuivkäimla, duši kasutamise võimalus puudub.

OSALUSTASU: 100 eurot lapse kohta

OSALEJATE ARV: maksimaalselt 14 last

LAAGRI ALGUS JA LÕPP:

Laager algab kolmapäeval kell 10 ja lõpeb reedel kell 17.

MIDA ON VAJA KAASA VÕTTA?

Magamiskott ja magamisalus, riided vastavalt ilmale ( s.h soojad riided õhtuteks) müts või muu peakate!!!, taskulamp, päikesekreem, putukatõrjevahend, kummikud.

KES JUHENDAB LAAGRIT?

Laagri juhendajad on Dagmar Hoder, Mari Tenisson ja Stella Martsoo