LASTELAAGER TÄISKASVANUTELE

• Kas oled vähemalt 18-aastane?
  • Oled uppunud argipäevarutiini või töömeilide laviini alla?
  • Tunned, et tahaksid puhata ja mängida?
  • Meenutad heldimusega vanu häid laste- või pioneerilaagreid?

Vahet pole, kas oled mees või naine, kui vastasid JAH vähemalt kahele väitele, siis 02.- 04.06 2017 toimuv lastelaager täiskasvanutele on JUST SULLE!

Laagri eesmärk on puhas rõõm looduses viibimisest ja oma lapsemeelsuse (taas)avastamine läbi mängude, meisterdamise ja matkamise.

Saab olema lõbus! Plaanis on erinevad käelised tegevused, matkamine, palju mänge, natukene sporti ja muidugi saunatamine! Toimumispaigaks Soomaa rahvuspark Tipu looduskooli õueala, seega on lisaväärtuseks  kaunis loodus, palju värsket õhku ja muidugi võimalus veeta nädalalõpp netivabalt!

KUS ME ÖÖBIME/ELAME?

Ööbimine telkides. Kohapeal on kuivkäimla, duši kasutamise võimalus puudub, joogivesi tuleb arteesia kaevust.

OSALUSTASU: 100 eurot/ inimene ( sisaldab laagriprogrammi, toitustamist)

LAAGRI ALGUS JA LÕPP:

Laager algab reedel kell 18 ja lõppeb pühapäeval kell 15.

MIDA ON VAJA KAASA VÕTTA?

Telk, magamiskott ja magamisalus, riided vastavalt ilmale ( s.h vihmariided või keep ja soojad riided õhtuteks), peakate, ujumisriided ja saunatamise tarbed, taskulamp, päikesekreem, putukatõrjevahend, kummikud.

KES JUHENDAB LAAGRIT?

Laagri juhendajad on Dagmar Hoder, Mari Tenisson ja Stella Martsoo