Tipu Looduskool ootab lasteaiaõpetajaid ja teisi loodusevahendajad koolitusele ”Loodushariduse metoodikad”!

Koolitus toimub 03.-04. veebruaril 2017 ja 04. märtsil 2017. Märtsis toimuvaks koolituspäevaks tuleb iseseisvalt ette valmistada õppetegevus.

Koolituse eesmärk on tutvustada erinevaid metoodikaid, mis toetavad laste suhet loodusega. Ühendame elemendid loodus- ja elamuspedagoogikast muinasjuttude ja maakunsti (Land Art) teemadega ja teeme seda kõike loodetavasti talvisel imedemaal.

Osalustasu ühele osalejale on 90 EUR. Hind sisaldab toitlustust. Oma madratsi ja magamiskotiga on võimalik ööbida kohapeal Tipu külamajas. Muidu soovitame ööbimiseks Junsi puhkekeskust ja Riisa rantsot.

NB! Koolituse lõpus väljastatakse osalejatele tunnistus. Juhul, kui õppija ei ole sooritanud iseseisvat tööd, kuid on osalenud muus õppetegevuses, väljastatakse talle tõend.

Koolituskava leiad siit.

Registreerimine