LAMBIKUPLI MEISTERDAMISE TÖÖTUBA

3. aprillil toimub Tipu Looduskoolis lambikupli meisterdamise töötuba. Oled oodatud meisterdama!

Kas oled soovinud endale koju hubast ja teistmoodi väljanägemisega valgustit, aga pole seda seni poest leidnud?

Nüüd ongi sobiv aeg käes see ilus valgusti endale ise valmis meisterdada! Selleks tuleb lihtsalt kohale tulla, koguda ideid, õppida lambi valmistamise tehnikat ja luua oma kätega pilkupüüdev lambivari.

Töötoas kasutame lambivarju tegemiseks paberit ja kuivatatud taimi.

Lambikupli saab teha nii öölambile kui ka rippuvale laevalgustile. Võimalusel võta kaasa olemasolev valgusti (näiteks öölamp), mille katet soovid välja vahetada. Ideaalselt sobivad selleks taaskasutuspoodides müüdavad öökapilambid. Rippuva lambikupli puhul pole vajadust lampi kaasa võtta, sest selle lambikatte paigaldamine on lihtsam, kui laualambil. Töötuppa võib lambikuplit tegema tulla ka siis, kui sul veel valgustit pole, sest kattele sobiva valgusti saab ka meisterdamise järel hiljem poest juurde hankida.

Kaasa võta föön, et saaksime tööd vahepeal kuivatada. Kõik muud vahendid on kohapeal olemas.

Töötuba viib läbi käsitöö- ja meisterdamisjuhendaja Stella Martsoo.

Töötuba algab kell 11 ja kestab kuni 5 tundi.

Osalustasu: 25 EUR/inimene (sisaldab töötuba juhendamist, materjali ja taimset lõunasööki)

Töötuba läbiviimist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Oled oodatud meisterdama!

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD! Kohtade arv on täis. Info osas võtke ühendust dagmar@tipulooduskool.ee

Talvelaager noortele
Loodushommik Vahur Sepaga