Prügiauditi läbiviimise koolitus

Soovite muuta oma kooli/lasteaeda keskkonnasõbralikumaks ja vähendada prügi tekkimist? Alustage prügiauditi läbiviimisest! Kuidas? Seda saate 26. veebruaril toimuval koolitusel teada!
Kutsume õpetajaid 26. veebruaril kell 11-15 Viljandisse koolitusele "Prügiauditi metoodikaga tutvumine ja auditi läbiviimine".

Koolitus on suunatud Pärnu-, Viljandi-, Valga-, Võru- ja Põlvamaa koolide ja lasteaedade õpetajatele, kes soovivad pärast koolitust oma asutuses prügiauditi läbi viia ja luua tegevusplaani prügi vähendamiseks ning jäätmete taaskasutamiseks. Vajadusel oleme lasteaias/koolis prügiauditi läbiviimisel abiks.

Koolitus toimub Viljandi Jakobsoni koolis.
Koolitusel osalemine on tasuta.

Registreerida palume siit.
Info: dagmar@tipulooduskool.ee, 5353 6961

Koolitus toimub Eesti-Läti Interregi projekti "Reuse of Waste through Arts and Crafts" (WasteArt) raames, Est-Lat65.

Soomaa rahvuspargi turismipiirkonna strateegia arutelud
Loodusõhtu huntidest