TALVE ERIPROGRAMMID

Sellel talvel pakume kolm eriprogramme - "Talvel Tipus" programm on suunatud lasteaia ja algklasside õpilastele, "Jõuluprogramm" saksa keele õppijatele ja "Lumeräätsamatk Soomaal" III ja IV kooliastme õpilastele.
Programm "Talvel Tipus"

Detsembrist veebruarini ootame lasteaia ja algklasside lapsi talveprogrammile.

Läheme väiksele metsaretkele, mängime, naudime lõkketuld, meisterdame ja toidame meie loomi (kitsed, küülikud, kanad, pardid). Pakume kuuma teed ja küpsetame lõkke ääres tokisaia.

Kitsete ja küülikute toitmiseks võib kaasa võtta porgandeid, muid juurikaid, õunu ja kuivatatud leiba.

Programmi kestus: 2 h

Programmi maksumus: 6 EUR/inimene
Grupi suurus: 10-20 inimest
Programmi läbiviimise koht: Tipu Looduskool

Info ja kuupäeva broneerimine: Dagmar Hoder, +37253536961, dagmar@tipulooduskool.ee

Lumeräätsamatk Soomaal

Lumeräätsamatkale läheme siis kui lumevaip katab ja kaitseb raba taimestikku. Räätsad teevad siis liikumise lumel palju lihtsamaks.
Matk erinevate ülesannetega toimub Öördi rabas. Teemaks on orienteerumine ja talvine loodus. Matka alguspunkt on Öördi matkaonn, kus peale matka teeme lõket ja pakume teed.
Programm kestab 3 tundi.

Osalejate arv: 10-20 õpilast
Programmi maksumus: 10 EUR/osaleja

Jõuluprogramm saksa keele õppijatele

Vesteldes saksa keele õpetajatele oleme aru saanud, et me võiks oma tegevustega ka panustada saksa keele koolitundide elavdamisele. Nii oleme otsustanud, et pakume teile esmakordselt õppeprogrammi ka saksa keeles.
Programm viivad läbi looduskooli tegevjuht Dagmar Hoder koos looduskooli saksa vabatahtlikke Mette ja Mariellaga.

Programmi läbiviimise koht on Tipu Looduskool, Tipu külas, Viljandimaal. Vastu saame võtta kuni 15 õpilast.
Oleme valmis tulema ka teie kooli programmi läbi viima, sel juhul lisandub programmi maksumusele transpordikulu.

Programmi maksumus: 80 EUR (sisaldab kõik vajalikud materjalid ja programmi juhendamist), juhul kui programm toimub koolis, siis lisandub transpordikulu Tipust 0,30 EUR/km.

REGISTREERIMINE
Vali programm