Kutsume õpetajaid, noorsootöötajaid, keskkonnaharijaid ja teised muutuste loojad osalema koolitusel Saksamaal

Koolitus "Hands-on training for educators: Addressing complex topics and dilemmas through dialogue" on suunatud haridususvaldkonnas, noorsootöös töötavatele inimestele ja aktivistidele Saksamaalt, Poolast ja Eestist. Koolitus toimub 16.- 22. oktoobrini säästva hariduse edendamisele pühendatud seminarimajas Villa Fohrdes Saksamaal.

Meie maailmas on palju väljakutseid, põletavaid probleeme ja dilemmasid. Need võivad olla teemad mis on seotud jätkusuutlikkuse, inimõiguste või demokraatiaga. Paljudes kontekstides kogeme polariseerumist, vaidlused ja vaidlemine. Selle koolituse raames jagame osalejatega lähenemisviise ja meetodikaid, mille abil luua avatud ruumi keerukamate teemade ja dilemmade käsitlemiseks.

Debattides osalemise, vaidlemise ja kommenteerimise asemel tahame tekkitada ruumi, kus on võimalik esitada küsimusi, mõtiskleda ja kuulata, et mõista paremini teisi vaatenurki ja luua sügavam sidemed meie kogukondades.

Liitu meiega, kui sa tahad:

• mõtiskleda polarisatsiooni ja enda hoiakute ning mustrite teemal
  • õppida praktilisi meetodeid, kuidas rääkida dilemmadest, polariseerivatest ja keerulistest teemadest
  • õppida praktilisi meetodeid, kuidas edendada dialoogi oma sihtrühmaga
  • teada saada, millised on kaasava ja osaluspõhise ruumi loomise põhialused
  • vahetada kogemusi Poola, Eesti ja Saksamaa professionaalidega

Koolitusega seotud kulud katame ERASMUS projekti toetuse abil, majutus, toitlustus ja transport (kuni 320 eurot). 16. ja 22. oktoober on reisimiseks.

Täpsemat infot leiab meie inglise keelses infokirjas.

Registreerimine koolitusele on avatud https://survey.lamapoll.de/Hands-on_training_v3

Info: Dagmar Hoder, dagmar@tipulooduskool.ee, +37253536961

Tipu külamajja paigaldati õhksoojuspump