Jõuluprogramm saksa keele õppijatele

Jõuluprogramm saksa keele õppijatele

Vesteldes saksa keele õpetajatele oleme aru saanud, et me võiks oma tegevustega ka panustada saksa keele koolitundide elavdamisele.  Pakume teist aastat jõuluprogramm saksa keele õppijatele.
Programm viivad läbi looduskooli tegevjuht Dagmar Hoder koos looduskooli saksa vabatahtlikke Alan ja Silasiga.

Programmi läbiviimise koht on Tipu Looduskool, Tipu külas, Viljandimaal. Vastu saame võtta korraga kuni 20 õpilast.
Oleme valmis tulema ka teie kooli programmi läbi viima, sel juhul lisandub programmi maksumusele transpordikulu. Programmid toimuvad 8.-20. detsembril.

Programmi maksumus: 80 EUR (sisaldab kõik vajalikud materjalid ja programmi juhendamist), juhul kui programm toimub koolis, siis lisandub transpordikulu Tipust 0,30 EUR/km.

Info ja kuupäeva broneerimine: Dagmar Hoder, +37253536961, dagmar@tipulooduskool.ee

Sügisperepäev
Talveprogrammid