Otsime mentorit Portugalist saabuvale vabatahtlikule

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmiga saabub Tipu Looduskooli märtsi teises pooles vabatahtlik Portugalist, kes jääb Eestisse detsembrini. Soovime leida talle mentorit!
Otsime talle mentorina avatud inimest, kes sooviks Portugalist pärit noormeest kohanemisel toetada, tutvustada talle Viljandit, aidata teda vabaajategevuste leidmisel ja asjaajamistes ning toetada tema eesti keele õpet.

Rohkem infot mentori töö kohta saab leida siit: http://noored.ee//wp-content/uploads/2014/03/Guide_for_EVS_mentors.pdf

Mida otsitavalt eeldame?

Eeldame soovi suhelda välismaalt pärit noorega. Tahtmist ja soovi tutvustada talle Viljandit ja Eestit üldisemalt, meie kultuuri, traditsioone, vaatamisväärsusi. Võimalust olla abiks asjaajamistes. Kohtumised võiks peale karantiini aega toimuvad algselt kord nädalas, hiljem vastavalt soovidele ja vajadustele.

Mida vabatahtlik töö pakub?
  • Võimalust toetada Eestisse saabuvat vabatahtlikku
  • Võimalust praktiseerida inglise keelt
  • Võimalust avastada oma kodumaad läbi vabatahtliku silmade.
Mida meie pakume?
Kompenseerime kohtumistega seotud transpordikulud, teeme kevadel/suvel ühised väljasõidud, pakume võimalust osaleda meie matkadel ja õpitubades.

Kasutage suurepärast võimalust õppida teiste inimeste ning ka enda kohta, samal ajal tutvudes ka teistsuguse kultuuriga!

Kontaktisik: Dagmar Hoder, dagmar@tipulooduskool.ee, +37253536961

Loodusretk Soomaal